Yanal'ın aklı Fener'de!

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ersun Yanal, 23 nisana kadar Türkiye Kupası'na nokta koyduklarını ve Fenerbahçe ile oynayacakları kritik maçı düşündüklerini söyledi.

ANKARA - Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ersun Yanal, 23 nisana kadar Türkiye Kupası'na nokta koyduklarını ve Fenerbahçe ile oynayacakları kritik maçı düşündüklerini söyledi. Yanal, kupayı müzelerini götüreceklerini iddia ederek, "Ç.Rize'ye attığımız ilk gol sonrası, 'maçı kazanırız' havasıyla hatalar yaptık. Ancak altın golle finale kalmayı başardık. Kupadaki final maçını sonra düşüneceğiz" dedi.
'Fener'den teklif gelmedi'
Yanal, Fenerbahçe maçının kendileri için şampiyonluk yolunda, rakipleri için ise içinde bulunduğu kötü gidişe 'dur' diyebilmek açısından önem taşıdığına dikkat çekti. Tecrübeli çalıştırıcı, şampiyonluğun en büyük adayları Beşiktaş ve Galatasaray ile yapacakları maçların üç takım açısından da final havasında geçeceğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu maçlardan kayıpsız çıkarsak, şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz. Zaten camiamız da bize inanıyor. Taraftarlarımız, özellikle Ankara'da oynadığımız son maçlarda tribünleri doldurarak bize destek verdiler. Aynı şekilde deplasmanda da taraftarımız bizi yalnız bırakmıyor." Yanal, Fenerbahçe'den ise şu ana kadar bir teklif almadığını söyledi. (Spor Servisi)