Yaralı Aslan en zor avında

Galatasaray, bugün deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maç için bu kente sakatlıkları nedeniyle tam altı as oyuncusundan yoksun geldi. Sarı-Kırmızılı ekip, Türkiye Kupası sahibi Trabzonspor ile yapacağı zorlu maç öncesi sakat oyuncularının çokluğu nedeniyle oldukça sıkıntılı.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

TRABZON - Galatasaray, bugün deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maç için bu kente sakatlıkları nedeniyle tam altı as oyuncusundan yoksun geldi. Sarı-Kırmızılı ekip, Türkiye Kupası sahibi Trabzonspor ile yapacağı zorlu maç öncesi sakat oyuncularının çokluğu nedeniyle oldukça sıkıntılı. Hasan Şaş, Berkant, Batista'nın yanı sıra, sabah çalışmasında denenen Ümit Davala, Abel Xavier ve Cihan Haspolatlı da Trabzon maçı kadrosuna alınmadı. Sakatlığı bulunmasına rağmen kadroya dahil edilen Lukunku'nun oynamasının da zor olduğu öğrenildi.
Daha önce İngiltere'nin Bolton kulübüyle anlaşmak üzere olan Emre Aşık için Beşiktaş devreye girdi. Üç yıl karşılığında İngiliz kulübüyle anlaşması beklenen Emre'ye Siyah-Beyazlılar'ın yıllık 900 bin dolar önerdiği bildirildi. Milli futbolcunun iki hafta içerisinde Beşiktaş'a imza atması bekleniyor.