'Yargıtay cezamı muhtemelen onar'

'Yargıtay cezamı muhtemelen onar'
'Yargıtay cezamı muhtemelen onar'
Fenerbahçe Kulübü başkanı Aziz Yıldırım, 2 Kasım'daki Seçimli Olağanüstü Genel Kurul öncesi çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Candaş Tolga Işınk'ın Posta Gazetesi'ndeki yazısı şöyle:

"Yerel mahkemenin verdiği ceza (Şike davasında 6 yıl 3 ay hapis cezası verilmişti) Yargıtay'da muhtemelen onanır. Yakınımdaki herkese 'Hazır olun' dedim. Çok şükür ailemin, çocuklarımın gelecek kaygısı yok. Bir 36 ay daha 'yat' derlerse yatarım. Ama bana bu tezgahı kuranlar sakın, "Aziz Yıldırım'ı içeri tıktık, 'rahatız' demesinler. Vakit geldiğinden benim de anlatacağım, konuşacaklarım var. ben mi içerde daha rahat otururum, onlar mı dışarda rahat olurlar o zaman görürüz..."

Mehmet Ali Aydınlar'ın ilk hediyesi


'BİR TEK ALİ KOÇ'U DESTEKLERİM'

"2 Kasım'daki Fenerbahçe kongresinde başkanlığa yeniden aday olmamın önünde hukuki bir engel oluşursa ve Ali Koç da aday olursa bir tek onu desteklerim. Ali Koç'un dışında hiç kimse için 'Yanındayım' demem."

"O KOLTUĞA KİMSENİN EMRİYLE OTURMADIM"

"Başka mevzularına gelince, ‘Sandıkla gelen sandıkla gitsin’ diyorlar da, niye konu Aziz Yıldırım olunca aynı şey söylenmiyor? Ben kimsenin emri ya da talimatıyla oturmadım o koltuğa. Kimsenin adamı da olmadım. Beni Fenerbahçeliler başkan yaptı, yine onlar alır başkanlıktan."

Fenerbahçe'nin 134.derneği açıldı