Yarsuvat: O aptalca hareketi kınıyorum

Yarsuvat: O aptalca hareketi kınıyorum
Yarsuvat: O aptalca hareketi kınıyorum
Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, geçtiğimiz Cumartesi günü Fenerbahçe Futbol Takımı'na yapılan silahlı saldırı hakkında konuştu.

İSTANBUl - Türk Kalp Vakfı tarafından düzenlenen 'iyi kalpli ol' ödül töreninde konuşan Duygun Yarsuvat, Çaykur Rizespor- Fenerbahçe maçı sonrası yaşanan silahlı saldırı olayıyla ilgili, "Fenerbahçe Kulübü sporcularının başına gelen o aptalca hareketi kınıyorum" dedi.

Sarı-kırmızılı kulübün 1 numarası, "Türk toplumunun da dikkatini bu gibi olaylara çekmek için çalışma yapmamız lazım. Çaba göstermemiz lazım. İnsanlar arasında fark yoktur. Bakın aramızda pek fark yok. (Ali Şen'i göstererek) Biraz da birbirimize benziyoruz. Saçlarımız beyaz , burnumuz aşağı - yukarı aynı, yaşlar da yakın. Yani biz biziz işte. Biz insanız. Onun için bu ayrılığa, gayrılığa bir kan davası gütmeye hiç gerek yok. Her şey çok sınırlı ve kısıtlı. Bu yaşadığımız günleri mutlu olarak geçirmemiz lazım. Birbirimize düşman olmamamız lazım. En başta da biz yöneticilere iş düşüyor" ifadelerini kullandı.

Duygun Yarsuvat, Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen'e de dönerek, "Bu konuda size, bana, sizin arkadaşlarınıza büyük iş düşüyor" dedi. Ali DANAŞ (DHA)