Yarsuvat'ı sildi, başkan adayı oldu!

Yarsuvat'ı sildi, başkan adayı oldu!
Yarsuvat'ı sildi, başkan adayı oldu!
Başkan Yardımcısı Dursun Özbek, yönetim toplantısında başkan adaylığını ilk kez dile getirdi. Listesine alacağı isimler için görüştüğü Yarsuvat'a kesin kararını belirtmeden, kararını paylaşması ise şoke etti.

Galatasaray camiası Mayıs ayında yapılacak seçime kilitlendi. Önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısında ilginç bir gelişme yaşanırken perde arkasından daha çarpıcı detaylar çıktı. Sarı-kırmızılı yönetimde şu an başkan yardımcılığı görevini yürüten Dursun Aydın Özbek, ilk kez yönetim kuruluna “Mayısta başkan adayıyım” diyerek net kararını açıkladı.

Galatasaray'a Şampiyonlar Ligi şoku!

ADAYLIĞI BEKLENİYORDU AMA...

Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; Özbek’in adaylığı beklense de bunu açıklama yeri ve tarzı başta başkan Duygun Yarsuvat olmak üzere birçok yönetim kurulu üyesinde şaşkınlığa neden oldu. Özbek, camiadan tam destek alıp güçlü bir ekiple idarenin başına geçmeyi planlıyordu. Bu olasılık gerçekleşmediği durumda başkanlık konusunda endişelerinin olduğunu bazı yönetim kurulu üyeleriyle yaptığı sohbetlerde dile getiriyordu.

DUYGUN YARSUVAT TACA ÇIKTI!

Mayıs ayında yapılacak seçimde Yarsuvat’ın, Dursun Özbek’i destekleyeceği biliniyordu. İlginç olan nokta ise Yarsuvat ile Özbek arasında yönetim kuruluna girecek isimler üzerinde pazarlıklar bile yapılıyordu. Ancak önceki günkü toplantıda Özbek’in beklenmedik ‘adayım’ açıklaması yönetim kurulu üyeleri tarafından “Yarsuvat ile Özbek arasında yapılan pazarlıklar olumsuz sonuçlandı” şeklinde yorumlandı. Özbek’in Yarsuvat’ı bir kenara atıp kendi listesini oluşturacağı konuşulmaya başlandı. Bu toplantı sonrası Yarsuvat’ın nasıl bir tavır göstereceği merak konusu olmaya başladı.

'Sabri'yi durdurmalıyız'