Yarsuvat'tan Aysal'a: Kulübü bu hale nasıl getirdin?

Yarsuvat'tan Aysal'a: Kulübü bu hale nasıl getirdin?
Yarsuvat'tan Aysal'a: Kulübü bu hale nasıl getirdin?
Seçim öncesi kulübün mali tablolarını inceleyip şaşkına dönen Duygun Yarsuvat kurmaylarının da olduğu toplantıda başkan Ünal Aysal'ı arayarak hesap sordu. Yarsuvat, "Bu kulübü nasıl bu hale getirdin" diyerek telefonu Aysal'ın suratına kapadı

RADİKAL - Sabah gazetesinin haberine göre, hakkında yapılan "Ünal Aysal'ın devamı" şeklindeki yorumlardan çok rahatsız olan Galatasaray 'ın yeni başkanı Duygun Yarsuvat'ın seçimden önce kurmaylarıyla yaptığı son toplantıda Ünal Aysal'ı aradığı ortaya çıktı. Ancak ikili arasında hiç de tahmin edilemeyecek bir konuşma gerçekleşti. Mali tabloyu inceleyen ve hayal kırıklığını sert bir biçimde Aysal'a ifade eden Yarsuvat, telefonun hoparlörünü de açtı ve etrafındaki herkesin konuşmalarını dinlemesini sağladı.

Ünal Aysal'ın cevaplarından hoşnut olmayan yeni başkan, "Bu kulübü nasıl bu hale getirdin?" diyerek telefonu Aysal'ın yüzüne kapadı. Salon bir anda buz kesti. Yarsuvat, "Ünal Aysal'ın devamı" eleştirilerine belki de en net cevabı, selefiyle yaptığı bu görüşmede vermiş oldu.

Başakşehir - Galatasaray capsleri

Florya'da taraftar isyanı var