Yasin Öztekin açıkladı: Gidecek mi?

Yasin Öztekin açıkladı: Gidecek mi?
Yasin Öztekin açıkladı: Gidecek mi?
Galatasaray'dan ayrılmayı asla düşünmediğini belirten Yasin Öztekin, "Sözleşmemin sonuna kadar devam edeceğim" dedi.

Geçtiğimiz sezonun özellikle son bölümünde sergilediği performansla Galatasaray'ın kazandığı lig şampiyonluğunda önemli rol oynayan Yasin Öztekin, sarı-kırmızılı takımdaki hedefleri hakkında konuştu.

Galatasaray taraftarı faturayı kesti!

"BU HABERLER SON BULSUN"

Hiçbir takıma gitme niyetinin olmadığını vurgulayan başarılı oyuncu, "Geçtiğimiz sezonun son bölümü, takımımız adına çok güzel bir final oldu. Taraftarımızın Arena’da oluşturduğu atmosfer ve takım olarak gösterdiğimiz karakter, üst üste alınan galibiyetlerin ardından bize şampiyonluğu getirdi. Ben de Hamza Hoca’nın göreve gelişinin ardından forma şansı buldum. Ve skora da katkıda bulunarak çocukluk hayalimin gerçekleşmesi gibi çok özel bir duygu yaşadım. Galatasaray’da kazandığım şampiyonluk, tüm hayatımın en güzel anılarından biri. Yeni teknik direktörümüz Mustafa Denizli ile birlikte de aynı başarıları kazanacağımızdan eminim. Onun tecrübesi ve bize katacakları, ilerleyen dönemde bizi zirveye taşıyacak. Takımımda oldukça mutluyum. Galatasaray’a ulaşmak ve burada kalıcı olabilmek adına önemli bir yol katettim, büyük fedakârlıklarda bulundum. Bazı iddiaların aksine, hiçbir yere de gitme niyetim yok. Bu tip haberlerin son bulmasını rica ediyorum. Galatasaray’da sözleşmemin sonuna kadar devam edeceğimi ve kulübüm ile ortak bir karar almadan asla takımımdan ayrılmayı düşünmediğimi belirtmek isterim" ifadelerini kullandı.

"TAKIMIMIZA GÜVENİYORUM"

Yasin Öztekin, "Beşiktaş karşılaşmasında takım olarak nasıl bir performans bekliyorsun?" şeklindeki soruya ise "Sezon başından bu yana sergilememiz gereken performansı düzenli olarak ortaya koyamadık. Ancak son maçımızda Bursaspor’a karşı kazandığımız galibiyet özgüvenimizi sağlamamız adına önemli bir etken oldu. Oldukça yetenekli oyunculardan kurulu, tecrübeli bir takımız. Son şampiyonuz ve bu sezon da unvanımızı korumak için elimizden gelenin en iyisi yapacağız. Beşiktaş maçı önemli, galibiyetin ne anlama gelebileceğini de iyi biliyoruz. Hedefimiz, geçtiğimiz sezon olduğu gibi Olimpiyat Stadı’nda kazanarak rakibimize karşı üstünlük sağlamak olacak. Ama ligde bu maçın ardından 19 haftalık bir serüven var. Ben takımımıza ve arkadaşlarıma güveniyorum" yanıtını verdi.

Podolski şaştı kaldı!