Yasin Öztekin de şaştı kaldı!

Yasin Öztekin de şaştı kaldı!
Yasin Öztekin de şaştı kaldı!
Yedek kulübesinde başladığı Gaziantepspor maçında 62. dakikada oyuna dahil olan Yasin Öztekin, TT Aren'da sarı-kırmızılı taraftarların kendisine yönelik tezahüratını değerlendirdi.

RADİKAL - Galatasaray 'da son haftaların formda futbolcusu Yasin Öztekin, Gaziantepspor karşısında aldıkları 1-0'lık galibiyetin ardından açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmaya iyi başlayamadıklarını belirten başarılı kanat oyuncusu, " Fenerbahçe puan kaybetti, biz de bugün mutlaka kazanmak istiyorduk. Allah'a çok şükür ki kazandık. İlk yarıya çok iyi başlamadık. İsteğimiz pozisyonlara giremedik ama sonuçta kazandığımız için çok mutluyuz. İnşallah bundan sonra daha iyi oynayıp sonunda şampiyon oluruz. Liderlik her hafta değişebilir ama biz sonunda şampiyon olmak istiyoruz" dedi.   

Galatasaray 1-0 Gaziantepsor

"BEN DE HİÇ BEKLEMİYORDUM"

Galatasaray taraftarının oyuna girmesi için yaptığı tezahüratın kendisini daha çok hırslandırdığını vurgulayan Yasin Öztekin, "Taraftarların bu isteğini ben de hiç beklemiyordum. Çok mutlu oldum ve daha da çok hırslandım. Çok kaliteyi oyuncularımız var. Hoca bugün başkalarına görev verdi. Onlar da elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Ben sonradan girdim. İyi de oynadığımı düşünüyorum. Bu hocanın kararı, ona saygı duyuyorum" ifadelerini kullandı.

"HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELEBİLİRİZ"

Sarı-kırmızılı oyuncu, ezeli rakipleri Fenerbahçe'den bir gün sonra maça çıkmalarının kendilerinde baskı oluşturup, oluşturmadığına yönelik soruya, "Baskı oluşturmuyor. Önce ya da sonra oynamak bizim için çok önemli değil. Büyük bir takımız. Her şeyin üstesinden gelebiliriz. Karşımızda kim olursa olsun biz kazanmak için sahaya çıkıyoruz. O yüzden fazla baskı olmuyor" yanıtını verdi.

Hamzaoğlu: Melo gereksiz konuşmuş!