Yasin Öztekin'de sözleşme gerçeği!

Yasin Öztekin'de sözleşme gerçeği!
Yasin Öztekin'de sözleşme gerçeği!
Sarı-kırmızılı takımda teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun göreve gelmesiyle birlikte adından söz ettiren Yasin Öztekin'in, geçtiğimizsezon Erciyesspor'dan Galatrasaray'a transfer sürecinde ilginç bir olay yaşandığı ortaya çıktı.

RADİKAL - Galatasaray 'ın 4. yıldızı kazanmasında büyük pay sahibi olan Yasin Öztekin'in, sarı-kırmızılı kulüp ile 3 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Birçok Avrupa takımı, geçtiğimiz sezon sergilediği performansla göz dolduran 28 yaşındaki kanat oyuncusu için nabız yokluyor.

Amrabat gerçeğini açıkladı!

Taliplerin, Yasin’in sözleşmesinde serbest kalma maddesi olup olmadığını sordukları kaydedildi. Ancak sarı-kırmızılı futbolcunun mukavelesinde böyle bir madde bulunmuyor.

Yasin’in menajerinin, Galatasaray ile anlaşılırken sözleşmesine "2,5 milyon Euro’ya serbest kalır" maddesi koydurmak istediği, ama dönemin CEO'su Lütfi Arıboğan'ın bunu kabul etmediği iddia edildi.

Öte yandan Yasin Öztekin'in menajerinin, oyuncunun garanti ücretine zam yapılması için gelecek hafta İstanbul 'a geleceği öğrenildi.

Galatasaray'a Arda Turan müjdesi