Yasin Öztekin'den ayrılık kararı!

Yasin Öztekin'den ayrılık kararı!
Yasin Öztekin'den ayrılık kararı!
Galatasaray'da yıllık 1 milyon Euro garanti ücret kazanan Yasin Öztekin, bu rakamda iyileştirme yapılmasını istedi. Olumsuz cevap üzerine ayrılma kararı alan oyuncuyu, Amerika'dan Kansas, Çin'den Bejing Enterprises takımının istediği iddia edildi.

Galatasaray’ın geçtiğimiz sezon kazandığı şampiyonluğun mimarlarından olan Yasin Öztekin, yönetimden 1 milyon Euro'luk yıllık ücretinde iyileştirme istediğinde bulunmuştu. Sarı-kırmızılı idareciler, bu isteğe bir türlü olumlu yanıt vermemişti. Bu nedenle sarı-kırmızılı futbolcunun, devre arasında takımdan ayrılma kararı aldığı öğrenildi.

Bugün Gazetesi'nin haberine göre; sezon başında Amerika'nın Kansas City takımı başarılı oyuncuyu kadrosuna dahil etmek istemişti. Yönetim 7 milyon Euro bonservis bedeli isteyince bu transfer rafa kalkmıştı. Yasin’in takımdan ayrılma kararını öğrenen Kansas yetkililerin yeniden girişimlere başlayacağı öğrenildi.    

Galatasaray taraftarı faturayı kesti!

YAKIN TAKİP

Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Astana maçında başarılı oyuncuyu Arena'da Çin 1. Lig takımlarından Bejing Enterprıses’in takip ettiği ortaya çıktı. Enterprıses'in Sırp teknik direktörü Aleksandar Stanojevic de maçı izledi. Yasin için girişimlerin önümüzdeki günlerde başlayacağı belirtildi.

'Sabri denen gariban 4.8 milyon nasıl bırakır?'