'Yedek üyeler bugünler içindir'

Galatasaray yönetiminde son günlerde yaşanan krizi yorumlayan Özhan Canaydın, Galatasaray Lisesi'nin kendi 'kalesi' gibi gösterilmesinden rahatsız.

İSTANBUL - Galatasaray yönetiminde son günlerde yaşanan krizi yorumlayan Özhan Canaydın, Galatasaray Lisesi'nin kendi 'kalesi' gibi gösterilmesinden rahatsız. D Spor'da önceki gün yayımlanan 'Bülent Yüksel ile Yüz Yüze' adlı programa katılan Canaydın, gelişmeleri şöyle yorumladı: "En büyük kale Galatasaray Spor Kulübü'dür. Daha önce de istifalar oldu. Yönetim kurullarında neden beş yedek üye bulunuyor? Bu arkadaşlar da ayrılırsa, yerlerine yedekler gelir ama ayrılacaklarını tahmin etmiyorum." Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Lisesi mezunu yöneticiler Celal Gürcan, Şükrü Ergun ve Ali Gürsoy'un istifaya hazırlandıkları iddia edilmişti.
Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ise, Servet'in menajerleriyle bir görüşme yaptıklarını, ancak somut bir gelişme olmadığını, Ersun Yanal'la ise kesinlikle transfer için görüşmediklerini söyledi. (Spor Servisi)