Yekta Kurtuluş, Sivassporluları çıldırttı!

Yekta Kurtuluş, Sivassporluları çıldırttı!
Yekta Kurtuluş, Sivassporluları çıldırttı!
Galalatasaray'dan Medicana Sivasspor'a transfer olan Yekta Kurtuluş, twitter hesabındaki fotoğrafı nedeniyle kırmızı-beyazlı taraftarların tepkisini çekti.

Sezon başında Medicana Sivasspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Yekta Kurtuluş'un, twitter hesabında yer alan Galatasaray formalı profil fotoğrafını değiştirmemesi dikkati çekti.      

FACEBOOK'TAN UYARDILAR

Hürriyet'te yer alan habere göre; kırmızı-beyazlı takımın taraftarları, sosyal medya üzerinden Yekta Kurtuluş'a sitem dolu mesajlar göndererek, "Bu sevdadan ya vazgeçersin ya da Sivasspor senden" ifadelerini kullandı.

Sivasspor taraftarlarının Facebook hesabında yer alan mesaj ise şöyle:
"Galatasaray'dan dışlandın. Talih kuşu başına kondu 3 yıllığına 2,5 milyon Euro'ya Sivasspor'a imza attın. 5 ay geçti. Sürekli müzmin sakatlıklarla ilk yarıyı kapattın. Bunlarıda geçelim. Sivasspor forması yerine sosyal medyada uzerindeki Galatasaray formanı çıkaramadın. Yekta, bu sevdadan ya vazgeçersin, ya da Sivasspor senden..."

600 BİN EURO'YA FESHETMİŞTİ

Galatasaray'ın 2011 yılında 3 milyon 750 bin Euro'ya Kasımpaşa'dan transfer ettiği 30 yaşındaki orta saha oyuncusu, 2 yıllık daha sözleşmesi olmasına karşın sezon başında 600 bin Euro karşılığında mukavelesini feshedip Sivasspor'a imza atmıştı.

Sivasspor'un büyük umutlarla transfer ettiği Yekta Kurtuluş, sakatlık ve formsuzluk gibi nedenlerden sadece 9 maçta forma giyebildi.