'Yeni Di Maria' Fenerbahçe'ye

'Yeni Di Maria' Fenerbahçe'ye
'Yeni Di Maria' Fenerbahçe'ye
Fenerbahçe, "Geleceğin Di Maria'sı" denilen Sao Paulo'nun 22 yaşındaki oyuncusu Ricardo Centurion'un transferinde sona yaklaştı.

Sportif Direktör Giuliano Terraneo, sarı-lacivertli kulüp ile imzayı attıktan sonra kelimenin tam anlamıyla kayıplara karıştı. Teknik direktörün yanı sıra yeni oyuncu arayışlarını da sürdüren Terraneo, bir çok isimle masaya oturup pazarlık yapıyor. Müjdat Yetkiner, Kemalettin Şentürk ve Saffet Akbaş’ın hazırladıkları listedeki isimlerle de görüşen Terraneo, uygun olanlarla şartları konuşmaya da başladı.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; bu isimlerden biri de Sao Paulo’nun genç yıldızı Ricardo Centurion. "Geleceğin Di Maria'sı" olarak görülen 22 yaşındaki oyuncunun transferinde sona gelindiği öğrenildi. Terraneo’nun şu sıralar bu transferi bitirmek için yoğun bir çaba sarf ettiği belirtildi.

PAZARLIKLAR SÜRÜYOR

Genç oyuncunun bonservis bedelinde indirim yapılmasına çalışıldığı ifade edildi. Sarı-Lacivertli yöneticiler, 4 milyon Euro civarındaki bonservis bedelini 2 milyon Euro’ya kadar çekmeyi deneyecekler. Bu gerçekleşmese de Arjantinli yıldız için her türlü fedakarlık yapılıp transfere nokta koyulacak.


  ETİKETLER:

  Euro

  ,

  Habertürk

  ,

  Sao Paulo

  ,

  İndirim

  ,

  genç

  ,

  Kulüp