Yeni forvetler Arif ve Berkant

Hakan Şükür'ün de sakatlanmasıyla kadro kurmakta büyük sıkıntı yaşayan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, Bursaspor karşısında, forvette Berkant'a görev vermesi bekleniyor.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Hakan Şükür'ün de sakatlanmasıyla kadro kurmakta büyük sıkıntı yaşayan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, Bursaspor karşısında, forvette Berkant'a görev vermesi bekleniyor. Antrenmanlarda ve PAF takım ile oynanan maçta attığı gollerle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu şimdiden Terim'in gözüne girmiş durumda. Berkant da, verilen şansı en iyi şekilde değerlendireceğini belirterek; "Ben her zaman oynamaya hazırım. Fatih hocamın şans vermesi durumunda Galatasaray'ı en iyi şekilde temsil etmeye ve formanın hakkını vermeye çalışırım" diye konuştu. Sarı-Kırmızılılarda bir sevindirici haber de Arif'ten geldi. Dün yapılan taktik antrenmanda bu futbolcuyu deneyen ve herhangi bir problem olmadığını gören Terim'in Bursaspor karşısında golcü futbolcuya şans vereceği öğrenildi.
Gheorghe Hagi ise karşılaşmanın çok zor geçeceğini belirterek,
"Galatasaray'da çok güzel beş yılım geçti. Ancak şu anda Bursaspor'un başındayım ve takımımın çıkarlarını düşünüyorum" diye konuştu.