Yenilerin numaraları belli

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Servet, Petkov ve Tomas'ın giyecekleri formaların numaraları belli oldu. Denizlispor'dan transfer edilen Servet Çetin, bu sezon 28 numaralı formayı giyecek.

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin yeni transferleri Servet, Petkov ve Tomas'ın giyecekleri formaların numaraları belli oldu. Denizlispor'dan transfer edilen Servet Çetin, bu sezon 28 numaralı formayı giyecek.
İstanbulspor'dan alınan Ivailo Petkov 19, İtalya'nın Como takımından transfer olan Tomas da 6 numaralı formayla mücadele edecek.
Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Gaziantepspor ve Galatasaray maçları öncesi, Samandıra'da tam anlamıyla sıkıyönetim ilan etti. Bu iki karşılaşmada puan kaybetmek istemeyen Daum, futbolcularının da dış dünyayla ilgisini kesti, takıma yeni yasaklar koydu. Alman çalıştırıcı, kendisine de yasak koyup, gelecek hafta oynayacakları Galatasaray karşılaşması bitinceye kadar konuşmamaya, basın toplantısı düzenlememeye, rakipleri kışkırtacak sözler söylememeye karar verdi. Futbolcularının da sivri konuşmalarını istemeyen Daum'un, özellikle Sarı-Kırmızılı ekiple oynayacakları maça dönük beyanlardan kaçınılmasını istediği öğrenildi. (Spor Servisi)