Yıldırım: Aydınlar numara yapıyor

Yıldırım: Aydınlar numara yapıyor
Yıldırım: Aydınlar numara yapıyor
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın oğlu ile ilgili soru sonrası ağlaması hakkında konuştu.

Sabah Gazetesi yazarı Sevilay Yükselir, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile arasında geçen konuşmayı kaleme aldı.

Mehmet Ali Aydınlar'ı ağlattılar

Yükselilr'in yazısı şöyle:
"Konuşmamızın sonunu bağlamak için en azından ağzından iki güzel çift laf almak için son olarak; 'Peki Aydınlar önceki gün hıçkırıklara boğuldu canlı yayında. Milyonların önünde. Çok üzüldük hepimiz. Gerçekten hepimizin içi büzüldü. Sen üzülmedin mi Başkan? Sen hiç etkilenmedin mi?' diye sordum.

Acı üzerinden sömürü...

 "Hayır!" dedi. Hem de çok şiddetli!.. "Niye üzülecekmişim ki! Üzülecek bi durum yok çünkü numara yapıyor.
Alenen evlat acısı üzerinden sömürü yapıyor. Biz yemiyoruz bu numaraları, tavsiyem sen de yeme! Bir sahne kurulmuş ve sahnenin bir parçası ağlaması, göz yaşı dökmesi. Madem evladının acısını yaşıyor içinde o zaman gitsin evinde otursun. Niye dolanıyor meydanlarda?" Söyledikleri bu söz üzerine artık benim diyeceğim hiçbir şey kalmamıştı. O arada nasıl oldu bilmiyorum telefon kapandı. Tekrar aradım asistanımı ve bir kez daha bağlantı kurmak istediğimi ilettim. Demiş ki; "Konuşacağımı konuştum ben Sevilay Hanım'la.

Aydınlar'dan F.Bahçe'nin çağrısına yanıt

Söylenecek ne varsa söyledim. Yolu açık olsun!" O söyledi ama ben son sözümü söyleyemedim tabi. Bari buradan söyleyeyim..."
Senin de yolun açık olsun Aziz Başkan ama nacizane tavsiyem at bu kindarlığı üzerinden. Unutma ki kin ve nefretle yaşamak insanı büyütmez. Acıları yarıştırmak kimseye fayda sağlamaz. Sen madem büyüksün. Madem insanlık senin için her şeyin üzerinde o zaman geçmişi lütfen artık arkanda bırak!"

Fenerbahçe'den Aydınlar'a cevap