'Yıldırım bizi neden hedef gösteriyor, anlamadık?'

Süper Lig'in yayıncı kuruluşu Lig TV, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın suçlamala-rına yanıt verdi. Lig TV'den yapılan açıklamada, Yıldırım'ın...

İSTANBUL - Süper Lig'in yayıncı kuruluşu Lig TV, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın suçlamala-rına yanıt verdi. Lig TV'den yapılan açıklamada, Yıldırım'ın, kendilerini hedef alan açıklamalarının üzüntüyle karşılandığı belirtilerek, "Lig TV her kulübe saygıyla, sevgiyle yaklaşmaktadır. Sayın başkanın suçladığı spikerlerimiz, yıllara dayalı tecrübeleri olan, ülke genelinde takdir toplayan, işlerinin bir numarası, bu ülkenin en iyi, en iddialı spikerleridir" denildi.
Fenerbahçe maçlarının, her takımın maçında olduğu gibi tüm ayrıntılarıyla verildiği, ifade edilen açıklamada şu görüşlere yer verildi: "Nitekim Fenerbahçe yöneticileri de hakemleri eleştirirken, haklılıklarını savunurken, Lig TV'nin görüntülerini kaynak olarak almaktadırlar. Buna rağmen Lig TV'nin her fırsatta hedef gösterilmesini anlayabilmiş değiliz. Bunu vicdani ve hukuki bulmuyoruz." (Spor Servisi)