Yıldırım çıldırdı: O adamın işi bitti!

Yıldırım çıldırdı: O adamın işi bitti!
Yıldırım çıldırdı: O adamın işi bitti!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray derbisinde kırmızı kart gören Bruno Alves'i sildi.

Galatasaray derbisinde gördüğü gereksiz kırmızı kartla Fenerbhçe’nin 2-1’lik mağlubiyetinde başrolü oynayan Bruno Alves kredisini tüketti... Esasında benzer bir kırmızı kartı Torku Konya maçında Bekir İrtegün de görmüştü. Ancak Bekir, oyundan atılınca gözyaşlarını tutamamış, tüm takım arkadaşlarından defalarca özür dilemişti ve soyunma odasında neredeyse herkes sarılıp kendisini teselli etmişti. Ancak bu kez benzer görüntüler yaşanmadı.

Fenerbahçe'ye şok üstüne şok!


KARTAL CEVAP VERMEDİ

Vatan Gazetesi'nden Ali Can'ın haberine göre; ağız ucuyla özür dileyen Alves'e takım arkadaşları sahip çıkmadı, kimse onunla konuşmadı. Hatta kendi kendilerine söylenen oyuncular işler iyi giderken eksik kalmanın yenilgiye davetiye çıkardığını düşünerek tepki de gösterdiler. Teknik direktör İsmail Kartal, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında "Kazanma hırsıyla görülen bir kart" diyerek oyuncusunu korusa da kendisinden af dileyen Portekizli futbolcuya cevap bile vermedi.

BAŞKAN ÇOK SİNİRLENDİ

En büyük tepkiyi gösteren ise Başkan Aziz Yıldırım oldu. Kulübün 1 numarası, her maçın ardından yaptığı gibi yine telefon açtı ve Alves'e olan sinirini net şekilde ifade etti. Öyle ki; son cümlesi de "O adamın işi bitti" oldu.

Takım içindeki isyankâr haliyle ve gördüğü kartlarla dikkati çeken Bruno Alves için bu hafta rapor hazırlanacak ve yönetime sunulacak. Tecrübeli oyuncuyla talibi çıkarsa devre arasında yollar ayrılacak, aksi halde sezon sonunda gönderilecekler listesinin başında olacak. 

İşte Cüneyt Çakır'ın derbi notu