Yıldırım Demirören yeniden başkan seçildi!

Yıldırım Demirören yeniden başkan seçildi!
Yıldırım Demirören yeniden başkan seçildi!
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda Yıldırım Demirören, yeniden başkan seçildi.

ANKARA - Ankara Marriott Oteli'nde yapılan genel kurulda, 219 delege oy kullandı. Delegeler önce başkanlık, sonra da yönetim kurulu seçimi için oy verdi. Seçime tek aday olarak giren Yıldırım Demirören, oy kullanan 219 delegenin geçerli 214 oyunu alarak bir kez daha başkanlık koltuğuna oturdu.

Haluk Ulusoy mahkemeye gidiyor

Demirören, yaptığı teşekkür konuşmasında, futbol camiasının büyük bir aile olduğunu belirterek, "Bizi de bu aileye başkan seçtiniz. Biz kardeşiz. Kollarımız herkese açık, bundan bir şüpheniz olmasın. Bu genel kurulun bize yüklediği büyük sorumluluğun bilincindeyiz. Her zamankinden daha büyük şevkle, heyecanla görevimizi yerine getireceğiz" diye konuştu.

YILDIRIM DEMİRÖREN'İN LİSTESİ

Başkanvekilleri: Servet Yardımcı, Nihat Özdemir, Ali Dürüst, Hüsnü Güreli
Yönetim Kurulu: Cengiz Zülfikaroğlu, Erhan Kamışlı, Alaattin Aykaç, Ahmet Gökçek, Mustafa Çağlar, İbrahim Usta, Ali Düşmez, Kaan Terzioğlu, Arif Koşar, Yaşar Aşçıoğlu
Yedek Üyeler: Ziya Erbaş, Mete Düren, Selahattin Aydoğdu, Serhat Soysal, Atilla Bingöl, Ertuğrul Dindar, Ömer Sarılar, Saliha Kübra Kabaali, Bayram Yüksel, Mustafa Küçükmeral (AA)

Trabzonspor'da deprem: 5 istifa!


  http://www.radikal.com.tr/138556413855641

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Alan memnun veren memnun! - ozerdek_er

  Başkan çok başarılı, 3.5 büyükler süperler ve onlar da acayip başarılı, diğer kulüpler de hallerinden pek memnun, başarısız olması zaten olanaksız olan Fatih Terim'in başımızdan eksik olması da imkansız... Futbola dönmek için hiçbir sebep yok. Oynayın abiler, oynayın... Seyredersem (hatta dinlersem) namerdim.