Yıldırım: Utanmadan buraya geldiler

Yıldırım: Utanmadan buraya geldiler
Yıldırım: Utanmadan buraya geldiler
Fenerbahçe'de yeniden başkanlığa seçilen Aziz Yıldırım, resmi sonuçların açıklanmasının ardından kürsüde açıklama yaptı.

Radikal.com.tr - Aziz Yıldırım, "Biz bugün seçim kongresi yapmadık. Fenerbahçe 'nin 3 Temmuz'dan bu yana yaşadıklarının hesaplaşmasıydı. Günlük yaşayanlar ile gerçek Fenerbahçelilerin mücadelesiydi. Gerektiğinde Fenerbahçe için hapse girenler, 'Daracığında olsak da son sözüm Fenerbahçe' diyenler ile Fenerbahçe'ye ihanet edenlerin mücadelesiydi bu. 2011'de şapiyon olduğumuz zaman , Ankaragücü maçında Trabzon'a çalışanların karşı listede olduğu bir seçim yaşadık. Onlar utanmadan buraya geldiler. Gerçek Fenerbahçeliler olsalardı buraya gelmemeleri lazımdı. Hepimiz Fenerbahçe için varız. Fenerbahçe'nin neferleriyiz. Çocuklarımıza, bizden sonra geleceklere Fenerbahçe'yi Cumhuriyet ilkeleri içerisinde sonrakilere teslim edeceğiz. Kimse bunun dışında bir şey beklemesin" dedi.

Fenerbahçe başkanını seçti! Yıldırım fark attı

"BU SENE TARİH YAZACAĞIZ"

İddialı açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı, "Bu sene Türkiye 'de her branşta şampiyon olacağız. Yarın yine çıkıp demesinler, 'şike yapacaklar' diye.Biz sporcularımızın, yöneticilerimizin, kongre üyelerimizin, taraftarlarımızın, basında bizi tutan 3-5 gazetecinin veya lehimizde yazanlarla beraber bu sene tarih yazacağız. Hepinize teşekkür ediyorum. İyi ki tarihi yeniden yazdınız. Sayın Vefa Bey'e de gerçek bir Fenerbahçeli gibi kongreyi yönettiği için ayrıca teşekkür ediyorum. İyi ki vefa bey sen de varsın" ifadelerini kullandı.

'1,5 sene daha dayanacağız'