Yıldırım'a şok sözler: Sana ne!

Yıldırım'a şok sözler: Sana ne!
Yıldırım'a şok sözler: Sana ne!
Beşiktaş'ın eski asbaşkanı Serdal Adalı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a şok sözler kullandı.

Serdal Adalı, 360'da yayınlanan 'Telegol' programına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aziz Yıldırım'ın, "Serdal Adalı'yı attılar aslanların önüne, kendilerini bu işten sıyırdılar. Onun temiz olduğuna inanıyorum" sözleri hatırlatılan Beşiktaş 'ın eski asbaşkanı, "Ne diyeyim ağabey yani? Sen de az çok biliyorsun ne yapmaya çalıştığın" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'tan Konya sürprizi


Sporx.com'da yer alan habere göre; Adalı'nın açıklamaları şöyle:

"YA SANA NE, SANA NE"

Fenerbahçe Başkanı, "Beşiktaş- İstanbul BŞB maçında şike yapıldı mı, yapılmadı mı? Beşiktaş bu kupayı ne yaptı, kime verdi? Göksal Gümüşdağ şike yaptı mı?" sorusunu yöneltti?
"Ya sana ne, sana ne? Sana ne ya..."

Beşiktaş Kulübü bu davada Serdal Adalı'yı yalnız bıraktı mı?
"Ya Aziz'e ne yani? Ne alakası var ya? Kendisiyle ne alakası var? Yani dönüyor, dönüyor... Sonra beni savunmak... Beşiktaş maçında şike var mıydı? Yani bir şey diyeceğim olmayacak... Demeyeceğim yine olmayacak. Şimdi topa girmeyeyim diyorum. Anlamıyorum yani Aziz Yıldırım niye bu kadar üstüne düşüyor bu işin? Ona ne yani... Niye böyle yapıyor anlam veremiyorum.

Aziz Yıldırım ile ne zaman görüştünüz? Cezaevinden çıktıktan sonra karşılaştınız mı?
"Yok yok ondan sonra hiç görüşmedim vallahi..."

"DELİ SAÇMASI"

Aziz Yıldırım 'konuşacağım ve ortalık yıkılacak diyor' Siz ne söylersiniz?
"Böyle bir şey var mı yani? Mahkeme mi var? Delil sunuyorsun delil almıyorlar, şahit dinlemiyorlar. İnşallah bu sefer adil bir yargılama olur. Tabi herkes aklanacak. Eminim Aziz Yıldırım'ın da ikide bir konuyu açmasına da bir anlam vermiyorum. Yani Beşiktaş'tan ona ne, işine baksın. Daha önce gündeminde Galatasaray vardı. Şimdi TFF, Beşiktaş... Anlamadım vallahi. Bana vurmaya çalışıyor. Fikret'e, Yıldırım'a... Deli saçması bana göre."

Aziz Yıldırım aklanacak mı?
"Ben de onların aklanacağına inanıyorum. Fenerbahçe'nin... Ama döndürüp Beşiktaş diyor. Sana ne yani... Yargılama bittiği zaman herkes ortaya çıkacak. Yeter ki adil olsun."

'Sen Basmacı Aziz misin?'