Yıldırım'dan Çakır'a: 3 futbolcu atılmalıydı!

Yıldırım'dan Çakır'a: 3 futbolcu atılmalıydı!
Yıldırım'dan Çakır'a: 3 futbolcu atılmalıydı!
Duayen gazeteci Şansal Büyüka, Fenerbahçe-Medipol Başakşehir maçının devre arasında sarı-lacivertli yöneticiler ile hakem Cüneyt Çakır arasında bir olay yaşandığını iddia etti. Beyaz TV muhabiri Devrim Zengi ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin, devre arasında soyunma odası koridoruna indiğini ileri sürdü.

Yayıncı kuruluştaki 'Maraton' programının moderatörü Şansal Büyüka, Fenerbahçe'nin 1-0 kazandığı Medipol Başakşehir maçı sonrası çapıcı bir iddiayı gündeme getirdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın basın toplantısı görüntülerinin yayınlanmasının ardından sözü alan Büyüka, "Kaset yayındayken bir telefon geldi. Maçın devre arasında Fenerbahçeli yöneticiler ile Cüneyt Çakır arasında bir diyalog yaşandığı iddiası var. Hatta Cüneyt Çakır'ın olan biteni raporuna yazdığı ifade ediliyor. Teyide muhtaç bir haber" ifadelerini kullandı.

Volkan Demirel'den maç sonu iki itiraf!

''BADJİ, UĞUR VE CANER ATILMALIYDI''

Beyaz TV muhabiri Devrim Zengi, söz konusu iddiaları doğruladı. Zengi, devre arasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve sarı-lacivertli bazı yöneticilerin soyunma odası koridoruna indiğini söyledi. Yıldırım ve yanındaki yöneticilerin, hakem Cüneyt Çakır'a, Başakşehir forması giyen Badji ve Uğur Uçar'ı neden oyundan atmadığını sorduklarını aktaran Zengi, hatta Yıldırım'ın Caner Erkin'in de oyundan atılması gerektiğini söylediğini iddia etti.

Olayda küfürlerin olmadığı ancak sert bir tepkinin olduğunu iddia eden Zengi, Yıldırım'ın "İki futbolcunun da atılması lazım, hatta Caner'i de atmalıydın. Bunları nasıl görmüyorsun, Avrupa'da maç yönetiyorsun, Dünya Kupası yöneteceksin.." dediğini öne sürdü.

Pereira: Eğer böyle bir şey olursa çeker giderim