Yıldırım'dan Cardozo açıklaması

Yıldırım'dan Cardozo açıklaması
Yıldırım'dan Cardozo açıklaması
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, taraftarların yıldız golcüyle ilgili sorusunu cevapladı.

Uğur DEMİRKIRDI-Hakan TARHAN / Düzce (DHA) - Fenerbahçe 'de bu sabah gerçekleştirilen ve taraftara da açık olan antrenmanın bitiminde futbolcular, taraftarın yanına giderek imza dağıttı ve fotoğraf çektirdi.

Aziz Yıldırım Topuk Yaylası'nda


Eşiyle birlikte dün akşam Topuk Yaylası'na giden Aziz Yıldırım, gece boyunca teknik direktör Ersun Yanal ile konuşup, sezon öncesi değerlendirmeler yaptı. Yıldırım, bu sabah ise sahaya indi. Engelli vatandaşlarla ilgilenip fotoğraf çektiren Başkan Aziz Yıldırım, yeni transfer Alper Potuk'u da yanına çağırdı ve taraftarlarla fotoğraf çektirmesini istedi.

OSCAR CARDOZO SORUSUNA YANIT

Yıldırım'a sorular yönelten taraftarların en çok merak ettiği konu, Benfica'nın Paraguaylı futbolcusu Oscar Cardozo oldu. "Başkanım Cardozu'yu alıyor muyuz?" şeklindeki soru üzerine Fenerbahçe Başkanı, "Merak etmeyin, çalışmalarımız sürüyor" yanıtını verdi.

F.Bahçe kampına Ilıcalı'dan helikopterli ziyaret


Taraftarlarla sohbet eden Yıldırım, "Düzce'deki Boluspor maçına bilet aldınız mı?" diye sordu. 'Evet' cevabı alan Yıldırım, bu kez "Ne kadarmış biletler?" diye taraftarlara takıldı.

Uzun zamandır basın mensuplarına bu kadar görüntü vermeyen Aziz Yıldırım'ın son derece keyifli olması dikkati çekti.

Alper Potuk'tan Galatasaray cevabı