Yıldırım'dan düelloya davet

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, son dönemde kendilerine yönelik yapılan eleştirilere sert tepki gösterdi.

İSTANBUL - Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, son dönemde kendilerine
yönelik yapılan eleştirilere sert tepki gösterdi. Yıldırım, eleştiri dozunun kaçtığını savunarak, "Karalama kampanyası başladı. Önce yönetimdeki
arkadaşlar arasında, sonra taraftarlarla yönetim arasında sorun yaratmaya çalıştılar. Ancak başarılı olamadılar. Başkalarının düşüncesini başkaları ortaya koyuyor. Ben seyahetteyken 'Aziz Yıldırım bırakıyor, bırakacak' gibi haberler çıkıyor. Hiçbir şekilde bırakmıyoruz, kaya gibi buradayız. Yaptıklarımız ortada. Herkes görüyor ve görecek. Şahısların istemesiyle kongre olmaz. Gazetelerde 'bırakıyor' diye haberler var. Benim ağzımdan çıkmayan, düşünmediğim konular sürekli yazılıyor. Kongreye gelip konuşulmuyor, gazetelere konuşmalar yapılıyor. Taraftarlarımız bunlar gereken yanıtları verecek" dedi.
Bu tür tuzaklara düşmeyeceklerini belirten Yıldırım, sözlerini şöyle sürdürdü: "Benimle, eşi için röportaj ayarlamaya çalışanları reddettiğim için, onlarla yemek yemediğim için, kulübü onlarla yönetmediğim için böyle şeyler yaşanıyor. Medya oyun oynuyor. İstikrarı bozmak için herşeyi yazıyorlar. Neden yazıyorlar? Çünkü ben onlarla oturup konuşmuyorum, onlarla kulübü yönetmiyorum diye yazıyorlar. Mart ayında olağanüstü kongre yok. Ama gerekirse onları yok etmek için yine aday olurum. Ben bu yolda yürüyeceğim."
Yıldırım, artık kavgayı açık ve net yapacağını da dile getirerek, "Öyle onlar gibi seyircilerin arasına girip, birkaç kişi bağırtarak yapmayacağım.
Geçmişin bütün hesaplarını kapattık. Unutmasınlar bunları" diye konuştu.
(Spor Servisi)