Yıldırım'dan Pereira'ya: Nedir bu sonuç hoca?

Yıldırım'dan Pereira'ya: Nedir bu sonuç hoca?
Yıldırım'dan Pereira'ya: Nedir bu sonuç hoca?
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, UEFA Avrupa Ligi'ndeki 3-1'lik Molde yenilgisi sonrası teknik direktör Vitor Pereira ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.

UEFA Avrupa Ligi’ne sürpriz Molde mağlubiyeti ile başlayan Fenerbahçe ’de Başkan Aziz Yıldırım, Şükrü Saracoğlu'nda protestolara sahne olan karşılaşmanın ardından teknik direktör Vitor Pereira’yı yanına çağırıp adeta hesap sordu.

UEFA'dan Trabzonspor'a Fenerbahçe cevabı!

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; alınan mağlubiyet nedeniyle oldukça sinirli olan Yıldırım’ın, "Nedir bu sonuç hoca? Bu görüntü bu takıma yakışıyor mu? Bu takım neden bu kadar güçsüz?” diyerek Pereira’ya yüklendiği öğrenildi. Portekizli teknik adamın ise bu sorukar karşısında Yıldırım’a, “Futbolcunun kulağından tutup ben mi çalıştırayım? Hepsi yıldız isimler kendi kondisyonlarına göre çalışmaları gerek” şeklinde cevap verdiğği belirtildi.

Yönetim kurulu üyeleri de tıpkı Başkan Aziz Yıldırım gibi Pereira’nın takıma oynattığı futboldan rahatsız… Molde maçında alınan mağlubiyetten çok oynanan futbola eleştiri getiren yöneticilerin, “Başkan Samandıra’ya inmeyeceğim diye söz verdi ama böyle giderse külahlar değişilir. İşler başka bir hal alır” dediği iddia edildi. Bazı yöneticilerin ise "Böyle giderse başkan, uzun bir aradan sonra devre arasında hoca kovar" şeklinde yorumda bulunduğu ileri sürüldü.

Van Persie: Telafi ederiz