Yıldırım'dan Volkan'a kutlama

Yıldırım'dan Volkan'a kutlama
Yıldırım'dan Volkan'a kutlama
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Salzburg maçında kalesinde devleşen Volkan Demirel'i maçtan sonra tebrik etti.

DHA SPOR - Fenerbahçe , Red Bull Salzburg deplasmanında aldığı 1-1'lik sonuç ile Kadıköy'e avantajlı dönerken, maç içinde yaptığı kurtarışlar ile kalesinde devleşen Volkan Demirel büyük övgü aldı. Maçın adamı olan tecrübeli file bekçisi, kritik müdahaleler ile Salzburg forvetlerine geçit vermedi.

Salzburg-Fenerbahçe


Son 2 lig maçında 10 gol atmayı başaran Salzburg, Fenerbahçe karşısında da tehlikeli pozisyonlar üretti ancak Volkan'ı bir kez mağlup edebildi.

İKİNCİ YARI AĞRILAR İÇİNDE OYNADI

Devre arasında soyunma odasına giderken acılar içinde olduğu her halinden belli olan Volkan, ikinci yarıyı sakat sakat tamamladı. Kasığında ve karın kaslarında şiddetli ağrı hisseden Volkan'ın geçici bir süre için acıları dindirilirken, üst üste gelişen Salzburg atıklarına karşı iyi direnen ve tecrübesini gösteren milli kaleci son dakikada gelen penaltı golü ile büyük sevinç yaşadı.

VOLKAN'I TEK TEK KUTLADILAR

Maçtan sonra takımı soyunma odasından çıkıp otobüse binerken gören yöneticiler, Volkan Demirel'i tek tek kutladı. Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler ile beraberindeki VIP misafirler, özellikle Volkan'ın yanına gidip başarılı kaleciyi tebrik ettiler.

Avusturya basını: Skandal

"Turu geçeceğimize inanıyorum"