Yıldırım'dan Yanal'a: Bizi doğruyorlar

Yıldırım'dan Yanal'a: Bizi doğruyorlar
Yıldırım'dan Yanal'a: Bizi doğruyorlar
Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, deplasmanda Elazığspor ile 1-1 berabere kalınan maçın ardından teknik direktör Ersun Yanal'ı aradı.

Aziz Yıldırım, son 4 deplasman maçında sadece 1 puan alınması sonucu 10 puanlık üstünlüğün kaybedilmesi nedeniyle teknik patron Ersun Yanal'ı uyardı.

Fenerbahçe'den TFF'ye çıkarma


Sampiy10.com'da yer alan habere göre; Elazığspor maçının ardından hem Lig TV yayını hem de basın toplantısında hakemlerle ilgili sakin konuşan Yanal'ı takım otobüsüne binmek üzereyken telefonla arayan Yıldırım, "Ersun Hoca! Hakemler sahada bizi mahvediyor, ama sen maç sonrası konuşmalarında bu konuya yeterince değinmiyorsun. Cristian'a verilen haksız kırmızı kart ortada, verilmeyen penaltılar ortada. Bizi doğruyorlar. Senden hakemleri daha sert eleştirmeni bekliyorum. Biz sustukça onlar başımıza çıkıyor. Buna seyirci kalmayalım" ifadelerini kullandı.

Bu konuşma sonrası bir deklarasyon yayınlayan kulüp, Fenerbahçe aleyhine bir operasyon yapıldığını öne sürdü. Oysa Ersun Yanal, maç sonrası basın toplantısında "Biz futbolun içinde şeyler konuşmak istiyoruz, ama burada futbol dışına çıkan çok şey vardı. Maalesef hakem hataları hep bizim aleyhimize yapılıyor" sözleriyle hakemleri eleştirmişti.

'Fenerbahçe korkuyor'