Yıldırım'ın '4 yalaka' tepkisi!

Yıldırım'ın '4 yalaka' tepkisi!
Yıldırım'ın '4 yalaka' tepkisi!
Başkan Aziz Yıldırım, "Şimdi taraftar, Ali İsmail Korkmaz Marşı'nı söyleyemeyecek mi?" sorusuna böyle cevap verdi...

Radikal.com.tr - Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, CNN Türk'te yayınlanan 'Tarafsız Bölge' programında, Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), devre arasında sürpriz bir şekilde 'Çirkin ve Kötü Tezahürat' ile ilgili talimat değişikliğine tepki gösterdi.

Yıldırım'dan Dilmen'e: Çok biliyorsa...


Programın sunucusu Ahmet Hakan'ın "Taraftar, Ali İsmail Korkmaz marşını söyleyemeyecek mi?" sorusu üzerine Yıldırım, "Bunu söyler, bunu kimse engelleyemez. Federasyonun yanlışlıkları işte bunlar. Yani 4 tane kişi, yukarıdaki sayın Başbakan ve hükümeti zor durumda bırakmak için, onlara çok afedersiniz yalakalık yapmak için işlem çıkartıyorlar. Bırakın, bunlarla bir şey olmaz. Bunlarla bir zarar gelmez. Baskı yapmaya kalkarsanız insanlar da isyan ederler. Bunun sonu iyi olmaz. Lütfen herkes aklı selim olsun, aklı selim karar verelim. Hepimiz birbirimize saygılı olalım. Küfür yoksa, hakaret yoksa problem yok" cevabını verdi.

Fenerbahçe Başkanı'nın, talimat değişikliği üzerinden, Yıldırım Demirören yönetimini '4 yalaka' ifadesi ile eleştirmesi dikkati çekti.

Önce Gezi Parkı'na, sonra Saracoğlu'na