"Yıldırım'ın aday olmaması için..."

"Yıldırım'ın aday olmaması için..."
"Yıldırım'ın aday olmaması için..."
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

AA - Fenerbahçe Kulübü'nde geleneksel bayramlaşma töreni, Kurban Bayramı'nın dördüncü gününde yapıldı. Faruk Ilgaz Tesisleri'ndeki tören, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertli yöneticiler ile Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay'ın evsahipliğinde gerçekleştirildi.

Aziz Yıldırım'ın keyfi yerinde


Sarı-lacivertli kulübün altyapı ve amatör branşta mücadele eden takımlarının katıldığı törende başkan Yıldırım, sporcularla yakından ilgilendi.

Oldukça neşeli olduğu gözlenen ve espriler yapan Yıldırım, Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı oyuncularıyla bir süre sohbet etti. Takımın son durumu hakkında bilgiler alan başkan Yıldırım, sporcularla aynı masada oturarak vakit geçirdi. Sporcularla tek tek bayramlaşan Aziz Yıldırım, birlikte fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmadı.

GÜNAY: AZİZ YILDIRIM ADAY OLABİLİR

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, sarı-lacivertli kulübün yaklaşan olağanüstü seçimli genel kurulunu değerlendirdi.

İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutlayarak sözüne başlayan Günay, ilki 26 Ekim, çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 2 Kasım'da yapılacak genel kurulla ilgili, "Kongrenin maddesi belli. Yapılacak belli. Seçim olacak. Kongreyle ilgili söylenecek fazla bir şey yok" dedi.

Sezon sonu 9 branşta şampiyonuz


Aziz Yıldırım'ın tekrar başkan adayı olabileceğini dile getiren Günay, "Sayın başkan ile henüz konuşmadım. Aziz Yıldırım'ın aday olmaması için hiçbir neden yok. Olması için de yok. Başka aday çıkar mı, bilemem. Çıkabilir de çıkamaz da" ifadelerini kullandı.

Kulübün genel sekreteri Talat Yılmaz'ın son dönemde basında Aziz Yıldırım aleyhine yaptığı açıklamalara da değinen Günay, "Bunları daha evvel söyleyebilirdi. Bu sözlerin günü değil. Bir kulübün genel sekreterine yakışmayacak şeyler söyledi. Böyle şeyleri tasvip etmedik. Varsa bir şey bunu gelirsin yüksek divan kurulunda söylersin. Bu beyanaat biraz yakışmadı" şeklinde konuştu.

Günay, Yılmaz'ın kulüp disiplin kuruluna sevkedilmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını da kaydetti.

Sambacı'dan Fenerbahçe itirafı

Gökhan Gönül yarıda bıraktı