Yılmaz Vural'ın çılgın projesi

Yılmaz Vural'ın çılgın projesi
Yılmaz Vural'ın çılgın projesi
Renkli kişiliğiyle tanınan teknik direktör Yılmaz Vural, futbol dünyasında yine bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Bayrampaşaspor Kulübü'nü devralmak için görüşmelerini sürdüren Yılmaz Vural, gelişmeleri NTV Spor’a anlatı.

Yılmaz Vural adaylığını açıkladı


Bayrampaşaspor'u devralıp, Türkiye 'de bir ilki gerçekleştirmek istediğini belirten tecrübeli çalıştırıcı, "Öncelikle Bayrampaşa Spor Kulübünü satın alıyor şeklinde çıkan haberler doğru değildir. Ben Bayrampaşaspor'u devralmak ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmek istiyorum. Bu gelişmeler 1-2 hafta önce yaşandı. Bayrampaşaspor yönetimi ve önde gelen isimleri üzerinde çağrıldığım görüşmede 'Hoca gel kulübün başına geç, tek yetkili ol ve 300 bin nüfuslu ilçemizin takımını yönet' dediler. Ben de gereken şartları oluşturun, kulübü şirketleştirin dedim” ifadelerini kullandı.

Bayrampaşaspor'u 2 sene içinde Süper Lige çıkarabileceğini iddia eden Vural, “Bugün spor dünyasına baktığınız zaman bir çok başarılı isimler bu ilçeden çıkmış durumda. İlçede gerçekten futbola büyük ilgi var. Şartların oluşması durumunda, kulübü devraldıktan sonra yapacağım futbolcu transferleri ile kısa zamanda Yılmaz Vural’ın Türkiye’de neler yapabileceğini herkese göstereceğim. Bugün geçmişe baktığınızda Almanya’dan getirip Türk futboluna kazandığırdım yıldız futbolcular hepsi ortada. Bayrampaşaspor'u yıldız futbolcu yetiştiren bir yer yapacağım ve Süper Lige kadar taşıyacağım” şeklinde konuştu.

Yılmaz Vural'a çok sert tepki