Yılmaz Vural'ın yeni takımı belli oldu

Yılmaz Vural'ın yeni takımı belli oldu
Yılmaz Vural'ın yeni takımı belli oldu
Süper Lig ekibi Kardemir Karabükspor'da Tolunay Kafkas'tan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Yılmaz Vural getirildi.

1986 yılında başlayan teknik direktörlük kariyerinde, bugüne kadar 29 takım çalıştıran 62 yaşındaki Yılmaz Vural, Spor Toto Süper Lig'e geri dönüyor...

Karabükspor'da Kafkas dönemi sona erdi

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; tecrübeli teknik adam, Kardemir Karabükspor ile anlaştığını belirterek, şu ifadeleri kullandı:
"Karabükspor ile anlaşmaya vardık, masaya oturacağız ve imzayı büyük ihtimalle atacağız. Tolunay kardeşimin bu takımda çok büyük emekleri var. Ona da çok teşekkür ediyorum. Karabükspor, belli bir düzenini oturtmuş bir kulüp. Bazı Süper Lig ekiplerinde duyuyoruz; oyuncuların paraları ödenmiyor. Ancak Karabükspor'da böyle bir durum söz konusu değil. Kadrolarında çok kaliteli oyuncular var. Benim de daha önce öğrencim olan oyuncular var. Yapmamız gereken, Karabükspor'u şu anda bulunduğu yerden kurtarmak. Sezon başında Avrupa Ligi'nde önemli bir başarı elde ettiler. Daha ileriye de gidebilirlerdi. Tolunay Kafkas'ın bu takıma çok büyük katkıları var. Biz de elimizden geleni yaparak takımı layık olduğu yere getirmeye çalışacağız. Ben Almanya 'daydım ve bugün geldim. Karabükspor ile masaya oturacağız."

Tecrübeli teknik adam, en son PTT 1. Lig'de mücadele eden Osmanlıspor'da görev almış ve kısa süre içinde istifa etmişti.

Karabükspor'ün 70 günlük hasreti