Yılmaz Vural'ın yeni takımı şaşırttı!

Yılmaz Vural'ın yeni takımı şaşırttı!
Yılmaz Vural'ın yeni takımı şaşırttı!
Türk futbolunun en renkli simalarından Yılmaz Vural, Bölgesel Amatör Lig takımlarından Mudanyaspor ile anlaştı. Tecrübeli hoca, Bursa ekibine 'teknik danışman' olarak hizmet verecek.

Kardemir Karabükspor'u Spor Toto Süper Lig 'de tutmayı başaramayan Yılmaz Vural, sürpriz bir transfere imza attı. 62 yaşındaki teknik adam, Bursa'nın Bölgesel Amatör Lig'deki (BAL) temsilcilerinden Mudanyaspor ile anlaştı.

Mudanyaspor'un 20 Temmuz'da yapılacak olağanüstü kongresi öncesi tek başkan adayı olan Recep Günay, güçlü bir ekiple işbaşına geleceğini belirterek, ilk olarak Yılmaz Vural transferini duyurdu. Vural'ın 'Teknik Danışman' olarak kulüpte görev yapacağını açıklayan Günay, şimdi teknik direktör arayışına girdiklerini söyledi.

GÜNAY: HEDEFİMİZ 3. LİG'E ÇIKMAK

1999-2000 yıllarında Bursaspor Kulübü Başkanlığı da yapan Recep Günay, "Amacım Mudanyaspor'u 3. Lig'e çıkarmak. Mudanyalı ve Bursalı işadamlarının desteğiyle bu hedefe ulaşacağımıza inanıyorum. Bursaspor Kulübü ile de anlaştık. Mudanyaspor bundan böyle Bursaspor'un pilot takımı olacak. Ünlü teknik direktör Yılmaz Vural ile de anlaştık. Kendisi bize teknik danışman olarak yardım edecek. Yılmaz hocamız şimdiden teknik direktör ve futbolcu aramaya başladı" dedi.