Yine Emenike yine kriz!

Yine Emenike yine kriz!
Yine Emenike yine kriz!
Akhisar Belediyespor maçında kale çizgisinin 2 metreden topu auta gönderen Emmanuel Emenike'ye, "Bunu atamayacaksan neyi atacaksın" diyen takım arkadaşları, teknik direktör İsmail Kartal'a da "O kaçırdıkça bizim moralimiz bozuluyor. Rakip ise havaya giriyor" siteminde bulundu.

Fenerbahçe 'nin Kadıköy'deki 33 maçlık serisinin ardından aldığı Akhisar mağlubiyeti taraftarda büyük tepkiye yol açarken, Emmanuel Emenike kaçırdığı gollerle hedef tahtasına konuldu. Taraftarın 'Yeter artık' dediği Nijeryalı santrfora, Akhisar maçının devre arasında takım arkadaşlarından da büyük tepki vardı.

Fenerbahçe'yi bekleyen büyük tehlike!

'LAUBALİLİĞİNDEN KAÇIRIYOR!'

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Fenerbahçe devre arasına 1-1'lik skorla girerken buna rağmen soyunma odasında gerginlik yaşandı. Birçok futbolcu Emenike'ye kaçırdığı goller nedeniyle çıkıştı. Soyunma odasından, "Bunu kaçırıyorsan, neyi atacaksın? Vuruştan önce konsantre olmuyorsun, laubalilikten golü kaçırıyorsun" şeklinde bağırışlar duyuldu. Futbolcuları antrenörlerin sakinleştirdiği ve konuyu kapatarak karşılaşmanın ikinci yarısı için direktiflere geçtiği öğrenildi. Ancak bu esnada futbolcuların teknik direktör İsmail Kartal'a da şikayette bulunduğu belirtildi. Futbolcuların İsmail Kartal'a ise şunları söylediği iddia edildi:

'KAÇINCA HAKEM BİLE DÖNÜYOR'

"Hocam adamın kaçırdığı golü görüyorsunuz, kalenin önünden. Böyle olunca hepimizi etkiliyor. Moralimiz bozuluyor, yoruluyoruz, biz kaçırdıkça rakibin direnci artıyor. Üstüne hakem de dakikalar ilerledikçe kapanan takıma dönüyor. Zaten sahada sertliğe müsaade eden bir hakem var. Skoru alsak, her şey çok kolay olacak ama yüzde 100 gol olacak pozisyonlar kaçınca takım olarak bitiyoruz."

TWITTER'I KAPATTI

Emenike, Akhisar Belediye maçı sonrası gelen tepkiler üzerine Twitter hesabını kapattı.

Alper Potuk takımdan ayrı çalıştı