Yine Emenike yine olay! ilginç mesaj...

Yine Emenike yine olay! ilginç mesaj...
Yine Emenike yine olay! ilginç mesaj...
Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan Mersin İdmanyurdu maçında, tribünlerin bir bölümünün tepki gösterip bir bölümünün alkışladığı Emmanuel Emenike'den çok ilginç bir gönderme geldi.

RADİKAL - Fenerbahçe 'nin olay futbolcusu Emmanuel Emenike, Beşiktaş derbisinde formasını çıkarıp sahayı terk etmesinin ardından ilk kez çıktığı Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yine futbol dışı bir konuda gündem oldu.   

Fenerbahçe 4 - 1 Mersin İdman Yurdu

SPARTAK MOSKOVA FORMALI MESAJ

Nijeryalı oyuncunun Mersin İdmanyurdu maçında giydiği tekmelikte, Spartak Moskova formalı fotoğrafı ve "God time is the best" yazısı dikkati çekti. Yıldız golcü, eski takımının forması ve "En iyisini Tanrı bilir" yazısı ile bir anlamda sarı-lacivertli taraftarlara mesaj gönderdi.

ÖNCE ISLIK SONRA ALKIŞ

Kupa maçında ikinci yarı oyuna giren Emenike, her ayağına top gelişinde ıslıkladı. Bir grup taraftar da 'O forma kutsaldır nasip olmaz herkese' şeklinde tezahürat yaptı. Bu protestonun ardından ise Emenike'ye alkışlı destek geldi.

Diego Ribas neden kadroda yoktu?


  http://www.radikal.com.tr/133765213376521

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yine Emenike Yine Olay - user396074

  Olay falan yok aslinda Medyanin abartmasi, Turkiye liginde kufur ve hakarete uğramayan kac tane futbolcu var, hic yok, Fakat Buyuk takimin sporcusu isen durum böyle abartiliyor, Oysa Emenike gece yasantisi olmayan, Karakterli bir sporcu, Neden medya bunlardan bahsetmiyor, sürekli emenikenin ustune gitmeniz Turkiyeye gelecek olan yabanci sporculari ürkütüyor,