Yok artık Mayweather!

Yok artık Mayweather!
Yok artık Mayweather!
ABD'li boksör Floyd Mayweather, Birleşik Arap Emirlikleri'nde yerel kıyafetler giyip deveyle geziye çıkarken, 18 karatlık elmas kaplı saate 1.1 milyon Dolar ödedi.

Boksun efsane isimlerinden Floyd Mayweather’in dünya turu sürüyor...ABD’li boksörün son durağı Dubai oldu.

Hürriyet'te yer alan habere göre; Dubai'de yerel kıyafetler giyen, deveyle geziye çıkan Mayweather, lüks tutkusundan da vazgeçmedi. Mayweather, dünyaca ünlü saat markası Hublot’un elmas kaplı 1.1 milyon Dolar'lık saatini görünce dayanamadı ve onu da koleksiyonuna ekledi. Yetkililerle birlikte 18 karatlık elmas kaplı saatin önünde poz veren Mayweather, Burj Khalifa Otel’in önünde de fotoğraf çektirdi.

EN PAHALI KOLYESi 3 MİLYON DOLAR

Lüks arabalara olan tutkusuyla da bilinen Mayweather, araç koleksiyonunun çıkan bir yangında zarar görmesine hiç aldırış etmedi. Mayweather ‘Onlar sürekli kullandığım arabalar değildi’ diyerek yerlerine yenilerini almakla kalmadı, 4.8 milyon dolarlık Koenigsegg aracıyla yine adından söz ettirdi. Namağlup boksörün araba koleksiyonunda 3 Ferrari, 3 Bugatti, 2 Lamborghini, 1 Porsche ve 1 de Koenigsegg bulunuyor.Mayweather’in tutkusu sadece saat ve arabalarla da sınırlı değil. Kolye, gözlük ve ayakkabı tutkusuyla da bilinen Floyd Mayweather, en pahalı kolyesi için 3 milyon dolar ödemekten çekinmedi.