Yok artık Melo! Şok sözler...

Yok artık Melo! Şok sözler...
Yok artık Melo! Şok sözler...
Sarı-kırmızılılarda Felipe Melo krizinin sona erdiği düşünülürken, Brezilyalı yıldızın menajerinden gelen açıklamalar yeni bir krizin habercisi oldu. Melo'nun, yeni sözleşmeye imza atmasına rağmen Inter forması giyebileceği belirtildi.

RADİKAL - Galatasaray 'ın sözleşmesini 3 yıl uzattığı Felipe Melo'nun menajeri Jose Rodriguez, İtalyan basınına çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'dan Ibrahimovic itirafı!

Jose Rodriguez; transfer durumunun henüz sona ermediğini belirterek, "Roberto Mancini onu aradı ve gelecek hafta önemli gelişmeler olabileceğini belirtti. Inter, Felipe’yi gerçekten istiyorsa, Galatasaray’a bir telefon açması yeterli. Her türlü koşulda, gelecek hafta çok kritik gelişmeler yaşanabilir. Melo’nun Inter’de kesin olarak forma giyip giyemeyeceği belli değil. Tekrar ediyorum, Inter Melo’yu istiyorsa, Galatasaray’ı araması yeterli. Sonrasında pazarlıklar başlar. Durum bu. Felipe ve ben gelişmeleri merak ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Melo’nun menajeri; “Mancini, Melo'yu yeni kontratını imzaladıktan sonra aradı. Ne konuştukları özel konulardır, konuşamam” dedi.

Sneijder'in imzasında flaş gelişme!