Yok artık Messi!

Yok artık Messi!
Yok artık Messi!
Barcelona'nın yıldız futbolcusu Lionel Messi, ilginç istekleri ve kaprisleriyle kelimenin tam anlamıyla 'yok artık' dedirtti.

Babası Jorge Messi'nin, Barcelona Kulübü Başkan Yardımcısı Antoni Rossich ve Javier Faus ile bir araya gelerek yeni sözleşme için masaya oturması kadar görüşmenin detayları da oldukça konuşulacağa benziyor. Messi'nin yeni sözleşme ile "dünyanın en çok kazanan futbolcusu" unvanının yanı sıra reklam haklarının da tamamını alacağı belirtildi. Ancak yıldız futbolcunun istekleri bunlarla sınırlı kalmadı.

Messi'nin başı dertte: 41 milyon euro


Hürriyet Gazetesi'nden Koray Durkal'ın haberine göre; Barcelona'nın güçlü bir kadroya sahip olmasını ve yeniden dünyanın en iyi takımı olması için sağlam bir proje ile yola çıkılmasını isteyen Messi, bu doğrultuda ilginç bir transfer talebinde bulundu.

AGÜERO'YU TRANSFER EDİN!

Messi, Arjantin Milli Takımı'ndan arkadaşı Kun Agüero'nun bir an önce Barcelona'ya transfer edilmesini istedi. Manchester City ile 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunan Agüero ile masaya oturulmasını isteyen dünyaca ünlü futbolcu, gelecek sezon onunla aynı formayı giymek istediğini iletti.

Ronaldo'dan Messi'ye dev çalım


PINTO TAKIMDA KALSIN!

Katalen ekibinin tecrübeli kalecisi Pinto'nun gönderilmesini istemeyen Messi, yakın arkadaşının bir yıl daha takımda kalmasını talep etti.

YILLIK 20 MİLYON EURO KAZANACAK

Barcelona formasıyla rekorları alt üst eden Messi, yeni sözleşme ile yılda 20 milyon euro kazanacak. Reklam ve sponsorluk gelirleri ile bu rakam yılda 45 milyon euroyu bulacak.

Barcelona'ya son dakika darbesi