'Yoksa siz beni sevmiyor musunuz?

Başta Schalke olmak üzere pek çok kulübün ilgilendiği söylenen Stephen Appiah dün transfer haberlerini Fenerbahçe'nin internet sitesine yaptığı ve sonu esprili bir şekilde biten bir açıklamayla yalanladı.

İSTANBUL - Başta Schalke olmak üzere pek çok kulübün ilgilendiği söylenen Stephen Appiah dün transfer haberlerini Fenerbahçe'nin internet sitesine yaptığı ve sonu esprili bir şekilde biten bir açıklamayla yalanladı.
"Fenerbahçe'yi seviyorum. Burada mutluyum" diyen Appiah açıklamasını şöyle sürdürdü: "Bir defa benim 'Şuraya gidiyorum' diyebilecek durumum yok. Çünkü sözleşmem sürüyor. Fenerbahçe'nin futbolcusuyum. O nedenle beni transfer etmek isteyen kulüpler önce Fenerbahçe ile görüşmek zorunda."
Ganalı oyuncu takımdan ayrılacağı yolundaki haberlerin sık sık basında yer almasıyla ilgili olarak, Avrupa Yakası dizisindeki Gaffur tiplemesine öykünerek "Yoksa siz beni sevmiyor musunuz?" esprisini yaptı.
Bu arada kasıklarındaki sakatlığın tedavisini sürdürmek için Brezilya'ya gidecek olan Alex, Fenerbahçe'nin Avusturya kampına katılmayacak.
(Spor Servisi)