'Yola Türk kalecilerle devam edeceğiz'

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, iki yabancı futbolcunun transferi için çalıştıklarını söyledi.

BURSA - Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, iki yabancı futbolcunun transferi için çalıştıklarını söyledi. Bursa'nın Nilüfer ilçesindeki Canaydın İlköğretim Okulu'nun mezuniyet törenine katılan Canaydın, burada gazetecilerin soruları üzerine, kulübün transfer çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
Transfer çalışmalarında önemli yol aldıklarını ifade eden Canaydın, "Neticelendiği zaman haber vereceğiz. Öncelikle iki yabancının daha transferi için çalışıyoruz. Teknik heyetin bize verdiği rapora göre gidiyoruz" dedi. Canaydın, bir gazetecinin, yabancı kaleci alıp almayacaklarını sorması üzerine, yeni sezonda Türk kalecilerle devam edeceklerini belirterek, "Milli Takıma da katkımız olmak üzere Türk kalecilerimize şans vereceğiz. Kalecilerimiz gayet iyi" diye konuştu.
Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Seyrantepe Stadı'yla Ali Sami Yen Stadının imar planlarını oy birliğiyle kabul etti. Karara göre, Ali Sami Yen Stadı arazisi de spor alanından çıkarılarak, turizm ve ticaret alanı haline getirilirken, bu alanda otel, alışveriş merkezi veya rezidans yapılabilecek. (Spor Servisi)