Yönetici olmayınca Ali Bilgin imzalayamadı

Fenerbahçe'nin Antalyaspor'dan transfer ettiği genç futbolcu Ali Bilgin dün sağlık kontrolünden geçerken imzası ise yarına kaldı. Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı...

İSTANBUL - Fenerbahçe'nin Antalyaspor'dan transfer ettiği genç futbolcu Ali Bilgin dün sağlık kontrolünden geçerken imzası ise yarına kaldı. Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı ile Özel Acıbadem Hastanesi'ne giden gurbetçi futbolcuya, sezon başı sağlık kontrolleri yapıldı. Ali, çeşitli servislerdeki kontrollerin ardından son olarak efor testine girdi.
Sağlık kontrolünden sonra imza töreninin de dün yapılması bekleniyordu ancak Fenerbahçeli yöneticilerin çoğunluğunun, kulübün Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesindeki İshak Paşa Sarayı'nda dün yaptığı organizasyona gitmesi nedeniyle tören yarına kaldı. Sağlık kontrolü sonrası Şükrü Saracoğlu Stadı'nı gezen golcü, transferiyle ilgili internet sitesine yaptığı açıklamada, yeni takımının başarısı için elinden geleni yapacağını ifade etti.
Takımın değişmez oyuncularından birisi olmak istediğini kaydeden Ali, şunları söyledi: "Daha önce Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda maça çıkmıştım. Tek kelimeyle muhteşem bir stat. Fenerbahçe'nin kadrosu yıldızlarla dolu. Fenerbahçe taraftarının takıma verdiği destek de olağanüstü. Her futbolcu Fenerbahçe'de oynamak ister. Bu yıl Fenerbahçe'yle büyük hedeflere koşacağız ve başarılı olacağız."
Govou ve Adriano yalanlaması
Fenerbahçe'de tatil sona ererken, futbolcular İstanbul'a gelmeye başladılar. Samandıra'da bazı futbolcular sezona erken start verirken, Roberto Carlos hariç tüm futbocluların bugün İstanbul'da olması bekleniyor. Teknik direktör Zico, uzun bir tatil döneminden dönen futbolcularını çok yoğun bir tempoya tabi tutacak. Öte yandan Fenerbahçe Kulübü yaptığı açıklamada, dün bazı gazetelerde yazılan haberlerin aksine Sidney Govou ve Adriano ile ilgilerinin bulunmadığını belirtti.
(Spor Servisi)