Yönetim beş dakika protesto edilecek

Galatasaray'ın en etkili taraftar grubu Ultraslan, bugünkü Trabzonspor maçında yönetimi protesto edecek. Ultraslan Grubu, dün internet sitesinden bir duyuru yayımlayarak, taraftarları, Trabzonspor maçının ilk 5 dakikasında protesto etmeye çağırdı.

İSTANBUL - Galatasaray'ın en etkili taraftar grubu Ultraslan, bugünkü Trabzonspor maçında yönetimi protesto edecek. Ultraslan Grubu, dün internet sitesinden bir duyuru yayımlayarak, taraftarları, Trabzonspor maçının ilk 5 dakikasında protesto etmeye çağırdı. Duyuruda, bir süredir kulüpte onaylamadıkları gelişmeler olduğu vurgulanarak, şöyle denildi: "Bu gelişmeler yönetimden kulübeye, tribünlerden sahaya kadar geniş bir alanı olumsuz etkilemektedir. Uzunca bir süredir bu durumu sabırla ve sessizce izlemeye çalıştık. Bu sessiz izlemenin artık bir yarar getirmediğini görmekten de üzüntü duymaktayız. Artık izlemeden, müdahil olma aşamasına geçmenin, haklı tepkimizi hissettirmenin zamanının geldiğine inanıyoruz. Protestomuzu Galatasaraylılığa yakışır bir şekilde sizlerin de yardımıyla yapmak istiyoruz. Pazar günü karşılaşmanın ilk beş dakikasında bu haklı tepkimizi göstererek, taraftar olduğumuzu, bizden beklenen pasif izleyici profiline girmeyeceğimizi, Galatasarayımıza zarar veren kim olursa olsun karşısında duracağımızı göstermek istiyoruz."
Taraftar duyurusunda ayrıca, protestonun saat 19.05 itibarıyla sona ereceği ve bu andan sonra takımı çılgınca destekleyecekleri belirtildi. (Spor Servisi)