Yönetimde Ronaldinho çatlağı

Yönetimde Ronaldinho çatlağı
Yönetimde Ronaldinho çatlağı
'Ronaldinho transferinde süreci iyi yönetemedik' diyen Başkan Orman'a çıkışan İkinci Başkan Çebi, 'istifa' resti çekti.

Beşiktaş 'ta yatan Ronaldinho transferi yönetimin arasını açtı.

Toure'ye Önder Özen vetosu


Star Gazetesi'nde yer alan habere göre; Brezilyalı yıldızın transferiyle bizzat ilgilenen İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, basın önünde "Ronaldinho transferinde süreci iyi yönetemedik" diyen Başkan Fikret Orman 'a patladı. Orman'la buluşup 2 saatlik bir toplantı yapan Çebi'nin "Zor şartlarda çalışıyorum. Benim de sıkıntılarım var. Sen, sözlerinle beni ve arkadaşlarımı hedef gösteriyorsun. Beni yaraladın. Bir sıkıntı varsa basın önünde değil direkt bana söyle" dediği öğrenildi.

DOSYALARI SORDU

Çebi'nin "İstifa edebilirim" sözleri de Başkan'ı telaşa sürükledi. Orman, Çebi'yi ikna için bazı isimleri devreye sokarken, İkinci Başkan'ın bazı yöneticilerle görüştükten sonra son kararını vereceği bildirildi. Çebi'nin Orman'a ayrıca "Geçen ay, alacaklı olduğumuz 60 dosya verdim. Onlar neden hasır altı edildi?" diye hesap sorduğu da bildirildi.

Beşiktaş, Ronaldinho'ya yıllık 4.5 milyon euro civarında bir rakam önerirken Sambacı eski takımı Mineiro'nun 3 milyon euro civarındaki teklifini kabul edip 1 yıllık imza atmıştı.

Fernandes için mahkemede transfer iddiası!