Yönetimden Bilic'e tam destek

Yönetimden Bilic'e tam destek
Yönetimden Bilic'e tam destek
Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Avrupa defterini kapatarak lige döndüklerini söyledi. Teknik direktör Slaven Bilic'e sahip çıkan Albayrak, "Beşiktaş ligin en iyi oynayan takımı ve başında Bilic var" dedi.

Metin Albayrak, Club Brugge yenilgisi ile bir defteri kapattıklarını ve Fenerbahçe maçına bakmaları gerektiğini belirterek, "Derbi maçlarının havası çok farklı tabii ki. Lig lideriyiz ve bu bilinçle gidiyoruz. Arkadaşlar da o çerçevede hazırlanacak. Artık bir defteri kapattık önümüze bakacağız. O yüzden o maçın havasının çok farklı olacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Beşiktaş Basın Sözcüsü, teknik direktör Slaven Bilic'in henüz derbi kazanmamış olmasının çok yazılıp çizildiğini ama Hırvat hocaya güvendiklerini vurgulayarak, "Bunlar çok yazılıp çiziliyor ama hocamıza inanıyoruz, güveniyoruz. Sezon başından bu yana, bu sene çok iyi top oynuyoruz. Avrupa kupalarında da ço iyi oynadık. Bu gün taraflı tarafsız herkesin söylediği bir söylem var; Beşiktaş bu ligin en iyi top oynayan takımı ve bu takımın da başında hocamız var. Ben o söylemlere katılmıyorum açıkçası. Fenerbahçe maçına çok inanıyorum ben. Oraya kazanmaya gidiyoruz. O yüzden Avrupa kupası maçını kapattık lige döndük. Her işte bir hayır vardır derler buradan da kendimize ders çıkartmalıyız inşallah kazanacağız" diyerek Biliç'e olan güvenlerini ifade etti. Ali DANAŞ (DHA)