Yönetimden futbolculara: Başınızı dik turun!

Yönetimden futbolculara: Başınızı dik turun!
Yönetimden futbolculara: Başınızı dik turun!
Fenerbahçe yönetimi, 4-2 kaybedilen Braga maçı sonrasında takımı topladı ve "Başınızı dik tutun. Şampiyon olacağız. Bu gecenin takıma kötü etki etmesine izin vermeyin. Biz büyük bir takımız, bunu da atlatacağız" dedi.

Sarı-lacivertli yönetim, hakem Ivan Bebek'in kötü yönetiminin de etkisiyle Braga'ya kaybedilen maç sonunda tüm takımla özel bir toplantı yaptı.

Sahada hakemin kötü yönetimini tüm dünyanın gördüğünü belirten yöneticiler, futbolculara "Başınızı dik tutun. Siz bu turu çoktan hak etmiştiniz. Hakkınızın yendiğini herkes gördü" diyerek moral verdiler.

Takıma olan güvenlerini dile getiren yöneticiler, "Bu maçta olanlar sizin Türkiye'nin en iyi takımı olduğunuz gerçeğine gölge düşürmez. Şampiyon olacağınızdan eminiz" açıklamalarında bulundu.

Yöneticiler, Braga maçının hakemi Ivan Bebek'in komplosuyla karşılaştıklarından eminler. Ayrıca Fenerbahçeli yöneticiler, UEFA'nın Türkiye'ye yönelik son günlerdeki adımlarının A Milli Takım'a da olumsuz yansımaması konusunda Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) adımlar atması gerektiği konusunda birleştiler. Yönetim ayrıca, Shaktar Donetsk maçlarındaki kötü hakem yönetimini ve Fred'in dopingli çıkmasına rağmen oynatılmasını 'Fenerbahçe'ye yönelik kötü niyet' olarak değerlendiriyor. Hakan TARHAN (DHA)