Yönetimden GS TV'ye talimat

Yönetimden GS TV'ye talimat
Yönetimden GS TV'ye talimat
Galatasaray yönetiminin, geçtiğimiz pazar gecesi GS TV'ye ilginç bir talimat verdiği ortaya çıktı.

Eurosport Türkiye 'nin haberine göre; Fatih Terim’in biletinin kesilmesinin ardından, satranç hamleleriyle geçilen süreçte yaşanan ilginç gelişmeler bir bir ortaya çıkmaya başladı.

İşte Terim anketinin sonucu


Başkan Ünal Aysal’ın, geçtiğimiz Pazar gecesi kurmaylarına talimat verdiği, bu vesileyle kulübün televizyonu GS TV’ye haber gönderildiği öğrenildi. Haberin içeriği ise çarpıcı bir başka talimattan ibaretti. Buna göre GS TV’den, artık Fatih Terim’le ilgili hiçbir klip, olumlu ya da olumsuz haber veya yorumun yayınlanmaması istendi. Kanal personeli bu talep karşısında şaşkına dönerken, tecrübeli teknik adamın bu talimattan kısa sürede haberi oldu.

KARARDAN BİR GÜN ÖNCE YÜZ YÜZE GÖRÜŞME

Beşiktaş derbisinin ardından Ünal Aysal’ın sadece oyuncuları kutlaması, bir gün sonra da GS TV’deki yayın yasağı, Terim için kaderinin belirlenmesine kısa süre kaldığını gösteriyordu. Nitekim ertesi gün, yani yönetim kurulu toplantısından bir gün önce, İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan, hocayla yüz yüze bir görüşme gerçekleştirdi.

Burada yönetimin düşüncesi Terim’e üstü kapalı olarak iletildi. Sonraki gün başkanın hocaya 48 saat süre verdiğini belirten sözleriyle de artık ipler kopma noktasına geldi ve son yönetim kurulu toplantısında nihai karar verildi.

Drogba'dan Terim'e veda

Galatasaray'a kötü haber