Yönetime Ronaldinho mesajı

Yönetime Ronaldinho mesajı
Yönetime Ronaldinho mesajı
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, yönetime RBrezilyalı yıldızın transferi için mesaj gönderdi.

Slaven Bilic, Kanaltürk'te yayınlanan 'Top Bizde' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Orman: Flaş transfer olabilir


Bir süredir transferi Beşiktaş 'ın gündeminde yer alan Ronaldinho için Hırvat teknik adam, "Ronaldinho Ronaldinho'dur. Belki Barcelona'da oynadığı Ronaldinho değil, ama Atletico Mineiro'da sürekli forma giyen ve Kupa Libertadores'i kazanmış bir oyuncu. Hala iyi işler yapan bir Ronaldinho’dan bahsediyoruz. Transfer kararı benim kararım değil. Onunla birlikte çalışmak isterim. 'Ronaldinho ile çalışmak istemiyorum' diyen çok az hoca vardır. Ben o hocalardan olmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Takımın son durumu ve hedefleri hakkında konuşan Bilic, "Zor görevlerin altından kalkabilecek bir insanım. Galatasaray ve Fenerbahçe , bizden daha maliyetli oyunculara sahip. Bu sadece kağıt üzerinde avantaj sağlar. Eğer biraz da şans yanımızda olursa maksimum oranda kullanıp başarıyı arayacağız. Beşiktaş başarıya aç. Birkaç yıldır bazı sıkıntılar yaşandı, ama bu kulübün bu türbülansı atlatabilecek yapısı var. Geçen sezon şampiyon olmaya yetecek kadar gol atmışız, ama bizi küme düşürebilecek kadar da gol yemişiz. Geçen sezon yenilen bazı goller kabul edilemez" dedi.

Bilic, siyah-beyazlı takımın yıldızı Manuel Fernandes ile ilgili olarak ise "Fernandes, takımdaki en iyi oyuncumuz. Kesinlikle dünya klasında. Eğer iyi durumda olursa takım olarak iyi işler çıkabilir ve yukarı doğru çıkabiliriz" yorumunda bulundu.

Süper Lig'de ilk hafta programı

Ronaldinho gelecek ama...