'Yumruk değil sözlü tartışma'

'Yumruk değil sözlü tartışma'
'Yumruk değil sözlü tartışma'
Veli Kavlak, takım arkadaşı Manuel Fernandes ile yumruk yumruğa kavga ettiği iddialarına yanıt verdi.

ALİ DANAŞ / İSTANBUL (DHA) - Beşiktaş 'ın bu sabah gerçekleştirdiği antrenman sonrası Veli Kavlak ve İsmail Köybaşı, basın mensuplarına açıklamalarda bulundular.

Fernandes ile Veli yumruk yumruğa!


Manuel Fernandes ile yumruklaşmaya varan bir kavgalarının olmadığını belirten Veli, "Ben de bugün duydum bu olayı. Öyle bir şey söz konusu değil. Sadece idmanda sözlü olarak bir diyalog yaşadık. Sonrasında barıştık, ama üstüme yürümesi yumruklaşmamız diye bir şey söz konusu değil. Fernandes ile hemen konuştuk ve bu olayı unuttuk" dedi.

Veli Kavlak, Elazığspor maçı için "Bizim için çok önemli bir maçtı. Kazandığımız için daha çok mutluyuz. Bunu devam ettirmeliyiz. Son maçımızı iyi oynayıp kazanarak ilk yarıyı iyi kapatmak istiyoruz" diye konuştu.

Teknik direktör Slaven Bilic'in kendisi hakkındaki açıklamalarından çok mutlu olduğunu vurgulayan siyah-beyazlı oyuncu, "Böyle büyük bir hocanın benim hakkımdaki konuşmaları beni çok mutlu ediyor" ifadelerini kullandı.

İsmail Köybaşı ise futbola geri döndüğü için çok mutlu olduğu belirterek, "Çok uzun bir aradan sonra forma şansı buldum. İyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Gözlerimden anlamışsınızdır zaten. Çok zor bir dönemdi, uzun zamandır bekliyordum. Güzel bir galibiyet aldık takım olarak çok mutluyuz" dedi.

Beşiktaş'tan TFF'ye: Bizden günah gitti


"ELAZIĞ MAÇINDA AMATÖR RUHLA MÜCADELE ETTİK"

İsmail Köybaşı, Elazığspor maçında yaşadığı sakatlığı önemsemediğini belirterek, "Maçın 10. dakikasında darbe aldım. Ağrım oldu ama o gün sahada Önder Özen'in de dediği gibi amatör bir ruhla mücadele ettik. Ben de ağrıyı unuttum ve mücadeleye devam ettim. Ertesi gün ödem artmış, çok önemli değil tedaviye hemen başladık. Bunu da atlatırım'' diye konuştu.

"SAKATLIK SÜRECİM PSİKOLOJİK BİR SAVAŞTI"

2012 Mayıstan beri futboldan ayrı kalması sürecini "Yaşamış olduğunuz her şey tecrübe. Çok önemli ve zor günlerden geçtim.Psikolojik savaş verdim. Bunlar çorbanın tuzu. Kesinlikle o güne de yaşadıklarım sayesinde futbola dört elle sarıldım. Ailemin ve sevenlerimin desteği sayesinde atlattım" diye değerlendirdi.

Almeida'dan iddialara yanıt


" FENERBAHÇE ÖNDE AMA ŞAMPİYON DEĞİL"

Siyah-beyazlı oyuncu, lider Fenerbahçe ile aralarındaki 9 puanlık fark için, "Fenerbahçe önde ama şampiyon değil. Maçlara iyi başlıyoruz ama ikinci yarı bir şeyler oluyor. Bunu değiştirmemiz lazım. Türkiye 'de 2 maç alsan konumun değişiyor. Biz ligi iyi bir yerde bitireceğiz" şeklinde konuştu.

"DONK'UN POZİSYONUNA DAHA ÖNCE RASTLAMADIK"

Kasımpaşa maçında Donk'un pozisyonun için Köybaşı, bu tip olayların kendilerine düşmeyeceğini yönetimin gerekli itirazları yaptığını ve tekrar olursa kazanmak için mücadele edeceklerini belirtti. Veli Kavlak ise bu pozisyon için daha önce böyle bir pozisyona rastlamadığını ve İsmail'in dediği gibi yönetimsel bir olay olduğunu söyledi.

İkinci Donk vakası!