Yusuf Şimşek: Eto'o düzgün, efendi adam

Yusuf Şimşek: Eto'o düzgün, efendi adam
Yusuf Şimşek: Eto'o düzgün, efendi adam
Antalyaspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, "Eto'o düzgün, efendi, çok çabuk kaynaşabilecek bir oyuncu. Büyük futbolcu olmasına rağmen düzgün, centilmen bir adam" dedi.

ANTALYA - Spor Toto Spor Lig ekiplerinden Antalyaspor, yeni sezon hazırlıklarını Davraz kampında sürdürüyor. Transfer döneminde Samuel Eto'o, Ondrej Celustka, Mbilla Etame, Kadir Bekmezci, Chico ile kadrosunu güçlendiren kırmızı-beyazlı takım, günde çift antrenman yapıyor. Teknik direktör Yusuf Şimşek yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda Kamerunlu golcü Eto'o ile Etame ilk kez takımla birlikte çalıştı.

Antrenman sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yusuf Şimşek, futbolcuların kampta güzel bir çalışma dönemini geçirdiğini belirtti. Eto'o'nun kendisine Antalyaspor için elinden geleni yapacağını söylediğini aktaran Şimşek, "Eto'o düzgün, efendi, çok çabuk kaynaşabilecek bir oyuncu. Bunu gördük. Bugün de ilk antrenmana çıktı. Artık bizim oyuncumuz. Diğer futbolcularımız da Eto'o'yu tanıyor. Dün akşam görüştüler. Büyük futbolcu olmasına rağmen düzgün, centilmen bir adam" şeklinde konuştu.

Gazetecilerin Ronaldinho ile ilgili sorusuna ise Şimşek, detaylı bilgisi olmadığını söyledi. Diarra'a'nın özel izinli olması nedeniyle kampa katılmadığını anlatan Şimşek, transfer sürecinde 1-2 oyuncuyu da kadroya katmayı planladıklarını kaydetti.   

Antalyaspor'un asansör takım olmayacağını vurgulayan Şimşek, "Antalyaspor'un hedefi ligi ilk 8 içerisinde bitirebilmek" dedi. Tolga YILDIRIM (DHA)