Yüzde 51 'Ersun Yanal' dedi

Göreve geldiği ilk senede Gençlerbirliği'ni Türkiye Kupası'nda ve ligde şampiyonluğa oynatarak taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Ersun Yanal, Fenerbahçeli taraftarların takımın başında görmek istedikleri ilk isim oldu.

İSTANBUL - Göreve geldiği ilk senede Gençlerbirliği'ni Türkiye Kupası'nda ve ligde şampiyonluğa oynatarak taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Ersun Yanal, Fenerbahçeli taraftarların takımın başında görmek istedikleri ilk isim oldu. www.1907.org sitesinin yaptığı ankete katılan taraftarların yüzde 51'i 'Yanal' derken, Mustafa Denizli de yüzde 16 oy aldı. Oğuz Çetin ise ancak yüzde 8'lik bir taraftar bulabildi.
Bu arada milli maç nedeniyle lige verilen arayı değerlendirmeye çalışan Fenerbahçe'de önceki günkü kros çalışmasının ardından futbolcular dün de kuvvet artırıcı idman yaptı. Futbolcuları, Samandıra Tesisleri'ndeki salonda çalıştıran teknik sorumlu Oğuz Çetin, güç artırıcı çeşitli çalışmalar uygulattı. İdmana sakatlığı bulunan Serhat ve milli futbolcular katılmazken, Semih takımdan ayrı sahada koşu yaptı. (Spor Servisi)