Zago ile İlhan antrenmanda tartıştı

Siyah-Beyazlılar, Kocaelispor ile oynayacakları Türkiye Kupası maçı hazırlıklarına başladı. Futbolcular idmanda, kondisyon ve pas çalışmasının ardından dört gruba ayrılarak, yarı sahada çift kale maç yaptı.

İSTANBUL - Siyah-Beyazlılar, Kocaelispor ile oynayacakları Türkiye Kupası maçı hazırlıklarına başladı. Futbolcular idmanda, kondisyon ve pas çalışmasının ardından dört gruba ayrılarak, yarı sahada çift kale maç yaptı. Tümer, topuğundaki ağrıları nedeniyle antrenman maçına katılmadı. İdmana üst solunum yolu enfeksiyonuna yakalanan Sergen, sakatlığı süren Pancu ve Almanya'da olan Ahmet Dursun çıkmadı. Antrenman maçında Zago ile İlhan Mansız arasında ufak bir tartışma yaşandı. Farklı takımlarda oynayan iki futbolcu bir pozisyonun ardından birbirleriyle tartışmaya başladı. İlhan'ın faul iddiasında bulunduğu pozisyona, Zago "faul değil" derken, Brezilyalı futbolcu İlhan'ı çok konuşmakla suçladı. Daha sonra iki futbolcu sakinleşip, maça devam etti.
Çenesinden dün operasyon geçirmesi beklenen Sergen Yalçın'ın, bu ameliyatı ertelendi. Kulüp doktoru Ayhan Optur, Sergen'in üst solunum yolu enfeksiyonuna yakalandığını, bu nedenle ameliyatını gelecek pazartesi gününe ertelediklerini söyledi.
Teknik direktör Lucescu, antrenman maçları sırasında futbolcularını bazı İngiliz oyunculara benzetti. İbrahim'i Chelsea'nin başarılı futbolcusu Bridge adıyla çağıran Rumen teknik adam, Tayfur'a da attığı bir gol sonrası, İngilizlerin golcü futbolcusu Heskey diye hitap etti. (Spor Servisi)